Εκπρόσωποι ΓΑΣcontent-page.php

Εκπρόσωποι ΓΑΣ

ΣΥΝΕΔΡΟΙ ΕΝΩΤΙΚΟΥ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟΥ
ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΠΑΣΕ – ΟΤΕ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 Αγγελόπουλος Διονύσιος   36 Ζακόπουλος Κωνσταντίνος
2 Δρίβας Δημήτριος   37 Σεχρεμέλης Αναστάσιος
3 Καζάζη Μαρία   38 Σαμαράς Χαράλαμπος
4 Κοντιλιέρης Αντώνης   39 Τσάμαρη Ελένη
5 Μαργέλης Νικόλαος   40 Μπουμπονάρη Αναστασία
6 Νατσής Απόστολος   41 Τσιουμάνης Πέτρος
7 Ποντίδου Αλεξάνδρα   42 Βλαχόπουλος Κωνσταντίνος
8 Χατζηδάκης Σταμάτης   43 Βρεχοπούλου Αναστασία
9 Σουρμελής Γεώργιος   44 Παπαγεωργοπούλου Μαριγώ
10 Κουτσαυτάκη Ανθούλα   45 Κόκκα Κυριακούλα
11 Αντωνόπουλος Ιωάννης   46 Καπούνης Δημήτριος
12 Βούρλος Κωνσταντίνος   47 Γαρμπιδάκης Ευτύχιος
13 Ευτυχιάδου Ιωάννα   48 Παπακανέλλου Όλγα
14 Θεοδώρου Χρήστος   49 Δημάκη Χρυσούλα
15 Κορωνιάς Χρήστος   50 Κορφιάτη Αρετή
16 Κατσιβαρδάς Δημήτρης   51 Γκόλφη Αικατερίνη
17 Παπανικολάου Μιχαήλ   52 Καραγεώργος Άγγελος
18 Χαλεπλής Γεώργιος   53 Φουνταλή Μαρία
19 Καρβουνιάρη Δέσποινα   54 Χαμιζίδης Ευστάθιος
20 Βοργιά Αγγελική   55 Μαντζούνης Ευάγγελος
21 Γεωργιάδη Ολυμπία   56 Τσεκούρας Ξενοφώντας
22 Γκούσαρη Βασιλική   57 Διαβαστής Ιωάννης
23 Κατσαδήμας Μιχαήλ   58 Ντίτση Λευκοθέα
24 Πολυτσέρης Ιωάννης   59 Μανιάδης Γεώργιος
25 Γαλιάτσου Χριστιάννα   60 Γαρεφαλάκης Ιωάννης
26 Χατζηγκολέ Αλεξάνδρα    61 Ξηρογιάννης Ευάγγελος
27 Μπατιζάκα Χρυσάνθη    62 Κατζελής Χαράλαμπος
28 Κολιομίχου Ακριβούλα        
29 Τζελεπίδου Ροδοστάλη        
30 Δουκέρη Μαρία        
31 Καραμπέτσου Μαρία        
32 Αναστασόπουλος Γεώργιος        
33 Αλαμπάνος Δημήτριος        
34 Λιτσάκη Μαρία        
35 Καλλιμάνη Ανδρομάχη        

 

ΣΥΝΕΔΡΟΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗΣ
ΚΙΝΗΣΗΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ (ΑΚΕ
)
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 Κωστάρας Βασίλειος
2 Ράπτη Δήμητρα
3 Κορδώνης Βασίλειος
4 Αβδάλας Παναγιώτης
5 Πομόνης Διονύσης
6 Κασωτάκης Νεκτάριος
7 Μπογιαννίδου Αγγελική
8 Χανδράς Χρληστος
9 Κουτσουμπέλια Παναγιώτα
10 Κορομπόκης Ιωάννης
11 Σπιλάνης Κωνσταντίνος
12 Καπογλής Ιωάννης
13 Γεωργιτσέας Ιωάννης
14 Κατσικάς Αργύρης
15 Γιάτσος Αθανάσιος
16 Τόσιος Νικόλαος
17 Πουρλιάκα Αθηνά
18 Γκρέζιος Ιωάννης
19 Βαρδίκος Ιωάννης
20 Αζάς Θεοφάνης
21 Ντεντή Χαρίκλεια

 

ΣΥΝΕΔΡΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΑΣ)
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 Μπούτσης  Ιάκωβος
2 Μπούτση  Βασιλική
3 Παπαδογεώργη  Μαρίνα
4 Κοντογεώργος  Ευθύμιος
5 Χατζηράπτη  Μαρία
6 Μαρδίκης  Δημήτριος
7 Καράμαλης  Δημήτριος

 

ΣΥΝΕΔΡΟΙ ΕΝΙΑΙΑΣ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΚΙΝΗΣΗΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΟΜΙΛΟΥ ΟΤΕ (ΕΣΚ)
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 Ρουτζούνη Ευανθία
2 Κοντομίχου Βασιλική
3 Τσαλίκης Ιωάννης

 

ΣΥΝΕΔΡΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗΣ OTEPLUS – ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ (ΑΣΕ)
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 Φίλιππα Ελλένη