Εκπρόσωποι ΓΑΣcontent-page.php

Εκπρόσωποι ΓΑΣ

 

ΣΥΝΕΔΡΟΙ ΕΝΩΤΙΚΟΥ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟΥ
ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΠΑΣΕ – ΟΤΕ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 Αγγελόπουλος Διονύσιος   32 Καραμπέτσου Μαρία
2 Δρίβας Δημήτριος   33 Σαμαράς Χαράλαμπος
3 Καζάζη Μαρία   34 Τσάμαρη Ελένη
4 Κοντιλιέρης Αντώνης   35 Μανιάδης Γιώργος
5 Μαργέλης Νικόλαος   36 Γαρεφαλάκης Ιωάννης
6 Νατσής Απόστολος   37 Βλαχόπουλος Κωνσταντίνος
7 Ποντίδου Αλεξάνδρα   38 Τσαβδαρίδου Ελένη
8 Χατζηδάκης Σταμάτης   39 Καλλιμάνη Ανδρομάχη
9 Σουρμελής Γεώργιος   40 Τσιουμάνης Πέτρος
10 Κουτσαυτάκη Ανθούλα   41 Σεχρεμέλης Αναστάσιος
11 Μαγκλάρα Μαρία   42 Βρεχοπούλου Αναστασία
12 Αντωνόπουλος Ιωάννης   43 Αλαμπάνος Δημήτριος
13 Βούρλος Κωνσταντίνος   44 Αλαμπάνος Δημήτριος
14 Παπουτσή Δήμητρα   45 Παπαγερωργοπούλου Μαριγώ
15 Θεοδώρου Χρήστος   46 Αθανασούλας Νικόλαος
16 Κορωνιάς Χρήστος   47 Μανιάτης Βασίλειος
17 Κατσιβαρδάς Δημήτρης   48 Κορφιάτη Αρετή
18 Κοσμά Ιωάννα   49 Τζουραμάνης Χρήστος
19 Χαλεπλής Γεώργιος   50 Χαμιζίδης Ευστάθιος
20 Καρβουνιάρη Δέσποινα   51 Μαντζούνης Ευάγγελος
21 Βοργιά Αγγελική   52 Τσεκούρας Ξενοφών
22 Γεωργιάδη Ολυμπία   53 Διαβαστής Ιωάννης
23 Γκούσαρη Βασιλική   54 Ντίτση Λευκοθέα
24 Κατσαδήμας Μιχαήλ   55 Λιτσάκη Μαρία
25 Βάλβη Αντωνία   56 Γαρμπιδάκης Ευτύχιος
26 Γαλιάτσου Χριστιάνα   57 Καπούνης Δημήτρης
27 Χατζηγκολέ Αλεξάνδρα   58 Κόκκα Χρυσούλα
28 Μπατζιάκα Χρυσάνθη   59 Καραγεώργος Άγγελος
29 Κολιομίχου Ακριβούλα   60 Φουνταλή Μαρία
30 Τζελεπίδου Ροδοστάλη   61 Κατζέλης Χαράλαμπος
31 Δουκέρη Μαρία   62 Κατζελής Χαράλαμπος

 

ΣΥΝΕΔΡΟΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗΣ
ΚΙΝΗΣΗΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ (ΑΚΕ
)
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 Κωστάρας Βασίλειος   12 Καπόγλης Ιωάννης
2 Ράπτη Δήμητρα   13 Τόσιος Νικόλαος
3 Κορδώνης Βασίλειος   14 Κατσίκας Αργύριος
4 Αβδάλας Παναγιώτης   15 Γιάτσος Αθανάσιος
5 Κρεμμύδας Χαράλαμπος   16 Γεωργιτσέας Ιωάννης
6 Κασωτάκης Νεκτάριος   17 Μουζούρη Δέσποινα
7 Μπογιαννίδου Αγγελική   18 Καμπανάς Γεώργιος
8 Κατσιούλας Χαράλαμπος   19 Αζάς Θεοφάνης
9 Δερβένης Ιωάννης   20 Ντεντή Χαρίκλεια
10 Κορομπόκης Ιωάννης   21 Φωτίου Ευάγγελος
11 Σπιλάνης Κωνσταντίνος        

 

ΣΥΝΕΔΡΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΑΣ)
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 Μπούτσης  Ιάκωβος
2 Μπούτση  Βασιλική
3 Παπαδογεώργη  Μαρίνα
4 Κοντογεώργος  Ευθύμιος
     
     
     

 

ΣΥΝΕΔΡΟΙ ΕΝΙΑΙΑΣ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΚΙΝΗΣΗΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΟΜΙΛΟΥ ΟΤΕ (ΕΣΚ)
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 Ρουτζούνη Ευανθία
2 Κοντομίχου Βασιλική
3 Τσαλίκης Ιωάννης

 

ΣΥΝΕΔΡΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗΣ OTEPLUS – ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ (ΑΣΕ)
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 Φίλιππα Ελένη